Kontakt

Zadzwoń:
500 603 953

Napisz:
biuro@vinci.net.pl

VINCI Sebastian Biedrzyński
ul. Serdeczna 21A/G1
62-020 Zalasewo (Swarzędz)

Uruchomienia systemów

Montaż elementów składowych systemu bezpieczeństwa nie jest jeszcze finalnym punktem fachowo wykonanego zamówienia. Jego ostatecznym etapem jest uruchomienie systemu czyli jego oprogramowanie i konfiguracja zgodnie z założonymi algorytmami. Jest to najważniejszy etap wykonania naszej instalacji, bowiem od niego zależy czy system będzie działał prawidłowo. To na tym etapie testujemy zachowanie się systemu i wszystkich jego elementów. Uruchomienie systemu wymaga nie tylko ogólnej wiedzy technicznej, lecz przede wszystkim specyficznej wiedzy na temat systemu danego producenta, a także wiedzy praktycznej czyli doświadczenia zdobytego przy uruchamianiu systemu na innych obiektach. Znamy systemy, które instalujemy stąd etap jakim jest uruchomienie przebiega u nas bez zbędnych opóźnień, a jego efektem jest funkcjonalny, sprawnie działający system.

Nasza wiedza i doświadczenie powodują, że korzystają z nas nie tylko klienci indywidualni, lecz także podobne do nas, specjalistyczne firmy z branży zabezpieczeń. Ich końcowe zadowolenie jest dla nas każdorazowo silną motywacją do pozyskiwania dalszej wiedzy i umiejętności z zakresu tej zaawansowanej technicznie usługi. Wielokrotnie wykonujemy uruchomienia systemów po tym jak inna firma wykonała montaż i podłączenie urządzeń, a potrzebuję wsparcia w końcowym uruchomieniu systemu.

Specjalizujemy się w uruchamiania następujących systemów:

SSW

  • SPC prod. Siemens,
  • Galaxy Dimension prod. Honeywell Security
  • Integra, Versa, Micra prod. Satel
SKD
  • Sipass Integrated prod. Siemens,
  • Racs prod. Roger,
SSP
  • Polon 4900 prod. Polon Alfa,
  • Cerberus Pro prod. Siemens,
  • DF6000 prod. D+H.

Ponadto wiele innych systemów z którymi spotkaliśmy się i mieliśmy okazję uruchomić w trakcie prowadzenia naszej działalności. Stale poszerzamy naszą wiedzę merytoryczną stąd nie sposób jest stworzyć aktualnej listy systemów, którymi się zajmujemy. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami, na pewno pomożemy.